VIROSTOP spray do nosa 20 ml

Virostop spray do nosa zawiera unikalny ekstrakt z rośliny czystek kreteński obejmujący błony śluzowe nosa filmem ochronnym , zapobiegając wejściu bakterii i wirusów do organizmu.

Fytofontana Virostop spray do nosa zawiera unikalny ekstrakt z rośliny czystek kreteński obejmujący błony śluzowe nosa filmem ochronnym , zapobiegając wejściu bakterii i wirusów do organizmu. Spray do nosa jest stosowany w leczeniu wspomagającym przy gorączce oraz przy alergicznym nieżycie nosa, służy również do ochrony suchej błony śluzowej nosa.

Cistus creticus - czystek kreteński:

Ta wyjątkowa roślina charakteryzuje się wysoką zawartością polifenoli i dlatego jest również nazywana „królową polifenoli”. Polifenole zapewniają ochronę chemiczno-fizykalną, która zapobiega przenikaniu bakterii i wirusów do komórek. Szczególnie ważna jest zdolność do blokowania działania wirusowego enzymu neuraminidazy, która jest również poparta badaniami laboratoryjnymi producenta. Oprócz działania przeciwwirusowego i przeciwbakteryjnego polifenoli, czystek wykazuje także pozytywny wpływ na układ odpornościowy - ma silne właściwości antyoksydacyjne, usuwa z organizmu substancje toksyczne, działa przeciw pleśniom, ma właściwości przeciwzapalne i dezynfekcyjne, łagodzi ból i stany zapalne. Szczególnie nadaje się do leczenia kaszlu, grypy i przeziębienia. Roślina wykazuje korzystny wpływ na zapobieganie chorobom zakaźnym i wirusowym, takim jak grypa, przeziębienie, choroby górnych dróg oddechowych.

 

Składniki: Aqua, Dead sea salt, Polysorbat 20, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerinm, Aloe vera extract, Oleum menthae piperitae, Cissus creticus

 

Producent:  Według receptury Herb-pharma AG Schweiz, Kirchgasse 3, 8001 Zürich, Switzerland przez Fytofontana Kft. 1146 Budapeszt, Francia út 54, Węgry

Więcej informacji znajdziecie Państwo na  stronie :  www.virostop.pl

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password